Главная > Лента > Стежками БІЛЛА КЛІНТОНА: Джордж Буш-старший потрапив у сексуальний скандал

Стежками БІЛЛА КЛІНТОНА: Джордж Буш-старший потрапив у сексуальний скандал

Білл Клінтон потискає руку Моніці

Колишній президент США Джордж Буш-старший вибачився перед актрисою Хезер Лінд, що звинуватила його в сексуальних домаганнях.

Про це повідомляє The Daily Mail.

93-річний екс-президент США вибачився за цей інцидент і пояснив, що то був жарт, і він жодним чином не хотів образити Лінд.

Президент Буш ніколи ні за яких обставин навмисно не завдає страждань, і він щиро вибачається, якщо його спроба пожартувати образила пані Лінд, – наголосив Джордж Буш-старший.

Зазначимо, що 34-річна акторка Хезер Лінд 24 жовтня заявила про те, що коли вона зустріла Буша, той «сексуально напав» на неї з інвалідного крісла під час фотосесії чотири роки тому.

Акторка зауважила, що дружина президента Барбара Буш стояла поруч і бачила, що відбувалося.

Про інцидент Лінд написала на своїй сторінці в Instagram у довгому записі, який наразі вже видалила. У ньому вона розповіла, що вирішила поділитися цією історією, коли побачила фото Буша разом з Бараком Обамою: «…коли я отримала шанс познайомитися з Джорджем Бушем чотири роки тому для промо історичного телевізійного шоу, над яким я працювала, він вчинив насильство щодо мене, поки я позувала для подібної світлини».