Вы читаете:
А ці все РУБАЮТЬ: у мережі показали жахаючі фото вирубки лісів у Карпатах

А ці все РУБАЮТЬ: у мережі показали жахаючі фото вирубки лісів у Карпатах

незаконна вирубка

Голова Івано-Франківської асоціації учасників АТО Василь Андріїв виклав у мережу фото, на яких видно масштаби нелегальної масової вирубки молодого лісу-кругляка у Карпатах. Відповідні світлини ветеран опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Джерело

«Місце огляду Дарівське лісництво, Осмолодське лісове господарство 21-22.10.17 р. Рожнятівський район. Масштаби вирубки колосальні, і це тільки одне лісництво, в області їх десятки. В країні сотні. І так кожен день», – написав Василь Андріїв.

Чоловік зазначив, що на Івано-Франківщині дуже часто можна побачити десятки перегружених лісовозів, які везуть кругляк по розбитій вщент дорозі.

Тільки на одній ділянці купа за купою зрубаного молодого лісу, чекає свого часу на чергову погрузку. Попереду вже лисі гори, дорога техніка і «відпочиваючі» після важкої праці лісоруби, – додав Андріїв

Він додав, що вирубка лісу продовжується, незважаючи на попередження Петра Порошенка про кримінальну відповідальність керівників Держлісагентства та обурився, чому прокуратура, поліція та контролюючі органи не слідкують за знищенням Карпат.


Использование любых материалов сайта разрешается при условии ссылки на Publichka.info. Интернет-СМИ должны использовать прямую открытую для поисковых систем гиперссылку. Ссылка должна размещаться в подзаголовке или в первом абзаце материала. Владелец сайта может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.

Вернуться к началу